Вечір зимового романсу об’єднав виконавців і подарував натхнення запоріжцям

Пісні про любов зігрівають душі людям будь-якого віку, тому інтерес до романсу не слабшає і сьогодні. У п’ятий раз зібралися разом виконавці і шанувальники романсів у Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва на вечір зимового романсу.

Спочатку свято було в грудні, а останні два роки його перенесли на лютий – до Дня Святого Валентина  і присвятили всім закоханим.

Кого змогли почути гості концерту? Це і відома автор-виконавець Анна Кіящук, і популярний вокаліст Віктор Гребеник, а також викладачі та студенти Запорізького музичного училища ім. П.Майбороди, популярні автори-виконавці Володимир Казеровскій, Юрій Сазонов, Ольга Лещук, Володимир Шматко, поети-лірики Євген Грінберг, Володимир Красильников, Олена Панасюк, композитор Олексій Жужа, володарка оперного сопрано Анна Селюк і багато інших.

 

Молоді виконавці романсів «змагалися» у майстерності з уже досвідченими співаками. У програмі взяли участь як професіонали, так і любителі пісень про кохання.

Вели програму співробітниця бібліотеки Світлана Чучко і старшокласниця Олександра Паніна.

Читальний зал бібліотеки цього вечора перетворився на концертний, а численні глядачі були зачаровані атмосферою любовного романсу.

Найголовніша мрія організаторів заходу здійснилася: співаки та поети не лише отримали море оплесків від задоволених слухачів, але й змогли ближче познайомитися одне з одним, обмінятися контактами, поговорити про можливість спільних творчих планів на майбутнє.

Тож, тепер чекаємо на нові концерти, цікаві творчі проекти та яскраві виступи!

Більше фото – на сторінці https://www.facebook.com/pg/zp.obu/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *