Війна з росією – тест на єднання, витривалість та мужність

Думку Дмитра Козицького з позивним “Орест”, що Україна проходить ЗНО, тест на єднання, витривалість та мужність, розділяють всі свідомі українці, серед яких учасники кіноклубу Docudays UA «Долоні» (Запорізька обласна бібліотека для юнацтва, модератор – Лариса Головко).

На засіданні кіноклубу подивились та активно обговорили онлайн документальну стрічку «Фортеця Маріуполь. Орест» української режисерки Юлії Гонтарук із циклу фільмів «Фортеця Маріуполь», побудованих на відеодзвінках до воїнів, оточених у Маріуполі на «Азовсталі».

Подія відбулася у межах 19 Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Запорізької області.

Герой фільму з позивним «Орест» – голова пресслужби полку «Азов» у Маріуполі, від початку російського вторгнення висвітлював світові ситуацію в місті та на «Азовсталі», його світлини облетіли весь світ.

З квітня, разом з іншими захисниками Маріуполя, перебував у полоні. Восени, вже після виходу стрічки, його та сотню інших побратимів звільнили, але багато азовців досі перебувають в полоні. Попереду у Дмитра багато планів.

А ще Орест записав та надіслав відео звернення до учасників запорізького кіноклубу Docudays UA.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *