Хочу щось цікаве з психології.

Читається на одному диханні. Як художня. Ця книжка навчить вас прохати. Так так. Автор стверджує: спочатку треба дати щось тому, у кого ви хочете щось попросити; щоб продати щось, підніміть ціну; як говорити «Ні». Вам стане у нагоді метод «відмова-потім-відступ», напевне ви стикалися з цим в житті. Спочатку вам пропонують найдорожчий товар, ви відмовляєтесь, а потім пропонують дешевший. І ще безліч живих, емоційних, смішних прикладів впливу на людину. Автор дає унікальні поради, як викорінити в собі синдром жертви й не потрапити на гачок нав`язливої реклами, а також самому переконувати й здобувати бажане.

Ми витрачаємо безліч часу/емоцій/ресурсів на неважливі речі. Автор пише, як розрізнити, що в житті неважливе, і як навчитися на це “забивати”. Як зберегти свої нерви на реально цінне. Для родини. Для друзів. Для мети.  «Якщо ви раптом усвІдомите, що постІйно надто переймаєтеся якимись дрібницями, які не дають вам жити, – новою фоткою, яку ваш колишній виклав на фейсбуці, тим, як швидко сідають батарейки в пульті, тим, що ви знову пропустили розпродаж вологих серветок (дві упаковки за ціною однієї) – це може означати, що у вашому житті не відбувається нічого такого, чим реально можна б було перейнятися».

Якщо палець торкається очей або вух – це знак незручності, боязкість, пошуки втечі. Одна або обидві руки заховані в кишенях – приховані почуття непевності, втрата безпосередності. Що таке жести відкритості та захисту, оцінки та підозри, готовності та перестраховки, нервозності, нудьги. Графологія. Підпис. Читайте, вивчайте. Це цікаво, практично. Дивуйте друзів своїми знаннями.

Дізнаєтесь, як темперамент впливає на вибір професії. Чи вміємо ми слухати? Мова жестів. Та ще багато тестів на пізнання рис темпераменту, спілкування. Багато вправ для розвитку спостережливості (малюнки із зображенням рота, брів) та їх пояснення. Теорія імені людини. Дистанція та голос при спілкуванні. Читайте та навчайтесь спостерігати за людьми. Це дуже цікаво.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *