Як зробити новорічну ялинку з улюблених книжок. Інструкції для любителів читати

Якщо вам сподобалась наша ялинка, то ви можете зробити її і собі вдома. Все, що вам знадобиться – це кількадесят видань, мінімум прикрас і гірлянда.

Зробити книжкову ялинку до новорічно-різдвяних свят – не лише неординарний спосіб прикрасити своє помешкання, а й “екологічна” ідея, яка збереже життя справжнього дерева.
Так, ви можете скористатися одним із відеоуроків, який стане у пригоді всім любителям колекціонувати книжки:

Трошки складніший рівень – масивна ялинка висотою три метри в бібліотеці Сан-Франциського університету. Для неї знадобиться багато книжок та стіл у центрі для стабілізації.

Що ж до ялинки у Публічній бібліотеці Г’юстона, то вона хоч і набагато менша, проте її верхівка потребуватиме більше зусиль. Доведеться взяти видання, чиї сторінки буде не шкода для створення геометричної фігури.

Ще один спосіб зберегти ялинки живими – взяти їх напрокат. Так, на Закарпатті місцеві лісники пропонують взяти на новорічно-різдвяні свята не зрубане дерево, а живе у горщику. Після Різдва ялини й сосни можна віддати й отримати назад половину вартості. Деревце у діжці можна і не повертати, а висадити у своєму дворі.
#ялинка #книжки #різдво #новий рік

Матеріал взято звідси: https://tsn.ua/books/yak-zrobiti-novorichnu-yalinku-z-ulyublenih-knizhok-instrukciyi-dlya-lyubiteliv-chitati-844783.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *