Запрошуємо на цикл зустрічей “Я говорю українською!”

Запорізька обласна бібліотека для юнацтва та Безкоштовні курси української мови  запрошують на цикл зустрічей «Я говорю українською!».

Перша зустріч відбудеться у п’ятницю, 31 березня, о 17:30. Цього дня до нас завітає Олександр Білоусенко – відома в Україні особа, Народний депутат України першого скликання, депутат Запорізької облради семи  скликань (1981-2002 роки), заступник та перший заступник голови Запорізького облвиконкому (1981-1992 роки). Громадськість області добре знає про активну діяльність Олександра Білоусенка в мовному питанні, у сфері захисту української мови, боротьби проти спроб реалізувати на практиці антиукраїнський мовний закон Ківалова-Колесніченка. Ця діяльність одержала відображення в багатьох статтях і виступах Олександра Федоровича останніх років, які нині зібрані у книжці «З Україною в серці». Завдяки активній діяльності групи ентузіастів, очолюваних О.Білоусенком, розроблена Запорізька обласна і Запорізька  міська програми функціонування і розвитку української мови. В 2016 р. ці програми, розраховані на п’ять років, були прийняті Запорізькою обласною і Запорізькою міською радами.

На зустрічі 31 березня всі присутні матимуть унікальну нагоду поспілкуватися з Олександром Білоусенком та поставити запитання.

Не проґавте шанс поспілкуватися з такою непересічною особистістю!

Вхід вільний!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *