Орієнтири молоді в літературі: класики і сучасники

Вже завтра, 25 липня, о 15:00 у читальному залі #Zp_ОБЮ відбудеться семінар “Орієнтири молоді в літературі: класики і сучасники”. Цього дня до нас завітають 5 молодих письменниць. Пропонуємо познайомитися з нашими гостями!

Ця дівчина з осяйною усмішкою – Oksamytka Blazhevska – письменниця, книголюбка, мрійниця, книжкова блогерка та експертка з дитячої літератури.

 

У творчому доробку цієї письменниці понад 20 книжок, серед яких є твори і для дітей, і для дорослих.
Любов Відута легко знаходить спільну мову з читачами будь-якого віку. Не вірите? Приходьте завтра до #Zp_ОБЮ на семінар «Орієнтири молоді в літературі: класики і сучасники» та переконайтесь особисто.

 

Якщо ви думаєте, що книжки про історію України пишуть лише старі професори в окулярах з товстими скельцями, ви помиляєтесь!
#Zp_ОБЮ познайомить вас із прекрасною Ярослава Дегтяренко – авторкою історичних романів «Лицарі Дикого поля» та «Ярино, вогнику мій».

 

Ярина Каторож – письменниця та художниця. Працює у жанрі фентезі. Авторка романів «Алхімія свободи» та «Стожар».
Приходьте до #Zp_ОБЮ пірнати разом у світ магії та див!

 

Ще одна гостя семінару «Орієнтири молоді в літературі: класики і сучасники» – ніжна та загадкова Боісіда Березюк – письменниця, яка перетворює сни на літературу, авторка книжки «Дивовиддя про святих русалок».

 

Тож, чекаємо всіх завтра о 15:00!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *