Про флешмоб вдячності #Дякую2018

В українському календарі немає Дня подяки. Зате є гарна традиція підбивати підсумки наприкінці року. Керівництво вимагає річний звіт, стрічка Facebook рясніє однотипними відео «Мій 2018», Google публікує переліки найпопулярніших пошукових запитів… Чи є у передсвятковій метушні місце для вдячності? Чи знаходимо ми час, аби не просто поставити лайк у соцмережі, а зупинитися на мить і бодай подумки подякувати?

Французький поет П’єр Буаст писав: «Образи занотовуйте на піску, а вдячності висікайте на мармурі». Працювати з мармуром ми ще не навчилися J, зате всіляко вдосконалюємо свої навички роботи з папером і ручкою.

Ми влаштували флешмоб вдячності та запропонували нашим читачам та слухачам Безкоштовних курсів української мови поділитися тим, за що вони дякують 2018 року. І ось, що з цього вийшло. Найбільше подяк пролунало за те, що рідні й друзі здорові, за те, що цього року вдалося проводити час разом з родиною, за те, що в домі панує мир і затишок. Багато хто дякував за те, що цього року багато мандрував і Запорізьким краєм, і Україною, і навіть світом. Дякували й за те, що зробили крок назустріч своїй мрії (записалися на курси, почали відвідувати спортзал, змінили роботу тощо). І ще багато-багато щирих подяк навіть за цілком буденні речі: за сонце, яке щоранку висвітлює кімнату, за Дніпро й Хортицю, за друзів, за те, що нарешті почали робити ремонт у квартирі…

Психологи стверджують, що концентрація людини на позитивних емоціях допомагає уникнути депресії та подолати стрес. Ми ж віримо, що ось такі прості переліки подяк призведуть до того, що наступний рік принесе ще більше радісних моментів.

І якщо в нашому календарі немає окремого Дня подяки, то нехай буде сповнений вдячності кожен день!

Флешмоб #Дякую2018 триває. Читайте про те, як долучитися, на нашій сторінці www.facebook.com/zp.obu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *