#СУПЕРЛЕСЯ та студенти будівельного коледжу

25 лютого, у день народження Лесі Українки, до нас завітали студенти першого курсу Запорізького будівельного коледжу.

Екскурсія інтерактивною виставкою #СУПЕРЛЕСЯ розпочалася майже з самого порогу бібліотеки, адже у вестибюлі розташована перша локація – мапа “Лесині шляхи”, де всі охочі змогли позначити міста й країни, які вони відвідали, та порівняти свої мандрівки з маршрутами подорожей Лесі.

Продовжили розмову про життєвий і творчий шлях поетеси у читальному залі: дізналися, з якої родини походила Леся, яку освіту здобула, скільки мов знала та чим захоплювалася.

Наступна локація – конференц-зал. Тут студенти змогли прочитати фрагменти з листів Лесі Українки, дізналися про драматичну історію кохання мисткині та переглянули короткий фільм.

“А тепер дістаньте свої телефони!” – попросила бібліотекарка Олена Ольшанська. Для хлопців така пропозиція видалася дивною, адже зазвичай на заходах навпаки просять вимкнути ґаджети. Але не в нашій бібліотеці! Олена підготувала для учнів онлайн-вікторину. Зареєструвавшись у грі, діти читали запитання на великому екрані, а правильну відповідь вибирали на своєму смартфоні.

Боротьба була запеклою! Важливо було не лише відповісти правильно, а й зробити це максимально швидко – від цього залежала кількість балів.

У підсумку були визначені три найкращі знавці біографії та творчості Лесі Українки. А ще всі переконалися в тому, що Леся дійсно була супер!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.