Запоріжжя долучилося до Всесвітньої події – «Листи до неба»

Долучитись до Всесвітньої події «Листи до неба» запоріжці можуть у Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва. Кожний охочий може вкласти записку зі своїми найзаповітнішими бажаннями у спеціальну скриньку.

Проєкт започаткували представники української діаспори в Ізраїлі. 8-го листопада вони відвезуть скриньку до Єрусалима і вкладуть у Стіну плачу. Також, до цієї події планують долучитися Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека та деякі вищі навчальні заклади. Відвідувачі Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва вже склали в скриньку свої перші звернення.

Запоріжжя долучилось до Всесвітньої акції «Листи до неба»Суспільне Запоріжжя

Олена Степаненко, директорка міжнародного БФ “Україна-Ізраїль-Транзит”

Директорка міжнародного БФ “Україна-Ізраїль-Транзит” Олена Степаненко говорить, що долучитися до події може кожен: “можна написати ці листи в електронному вигляді й розмістити на нашому сайті. Наші друзі, наша діаспора, громадська організація «Ізраїльські друзі України» з радістю та любов’ю віднесуть ці листи до Стіни плачу“.

Запоріжжя долучилось до Всесвітньої акції «Листи до неба»Суспільне Запоріжжя

Антоніна Беседіна, бібліотекарка Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва

Бібліотекарка обласної бібліотеки для юнацтва Антоніна Беседіна говорить, що в рамках співпраці з фондом це вже не перше їхнє починання, що користується попитом у читачів бібліотеки. “Моя особиста участь полягає в тому, що я нашим читачам розповідаю про цю подію, як вони можуть долучитися до неї, а потім подивитися, як ці листи будуть вкладатися в Стіну Плачу. Тобто, до конференції – буде проводитися он-лайн конференція.”

Джерело: https://suspilne.media/69158-zaporizza-dolucilosa-do-vsesvitnoi-akcii-listi-do-neba/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *