Запорізька молодь створила портрет сучасного патріота

10 травня 2018 р. у Комунальному закладі «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради відбулась урочиста церемонія нагородження переможців обласного літературного конкурсу «Дума про патріота».

Участь у змаганнях взяла творча молодь Запоріжжя та області віком від 15 до 35 років. Конкурсанти змагалися за перемогу в трьох номінаціях: поезія, проза та драматургія. У своїх творах юнаки та дівчата міркували про те, яким має бути патріот України, чи існує у сучасному суспільстві, у світосприйнятті молоді ХХІ століття патріотизм як ціннісна категорія, чи модно бути патріотом свого міста, регіону, країни тощо.

Оцінювало роботи учасників компетентне журі, до складу якого увійшли відомі літератори Валентин Терлецький та Олена Ольшанська, а також керівництво Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва.

За результатами оцінок членів журі перше місце у номінації «Драматургія» посіли Богатов Данило (смт. Веселе. Керівник – Нестеренко Ольга Григорівна) та Чимиркова Ольга (м.Мелітополь. Керівник – Землянська Аліна Вікторівна).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Номінація «Проза»:

Третє місце між собою розділили Долга Злата (смт. Михайлівка) та Дубовик Даниїл (смт. Веселе. Керівник – Латиш Тетяна Анатоліївна).

Друге місце посіли Мамонтов Олександр (м.Гуляйполе. Керівник – Коротнюк Валентина Анатоліївна) та Шкрьоба Анастасія (м.Оріхів. Керівник – Ярмак Анна Сергіївна).

На першому місці – Завадська Діана (м.Приморськ. Керівник – Гладченко Олена Миколаївна) та Калугін Денис (м.Мелітополь. Керівник – Саклакова Марина Михайлівна).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Номінація «Поезія»:

Дипломи за третє місце отримали Іваненко Максим (м.Запоріжжя. Керівник – Богдзієвич Світлана Миколаївна) та Загорій Ірина (с. Софіївка Новомиколаївського району).

Друге місце розділили Павелко Дар’я (с.Бурчак Михайлівського району) та Дмитерко Олена (смт. Веселе).

Перше місце посіли Долга Злата (смт.Михайлівка) та Романов Ігор (смт. Новомиколаївка. Керівник – Лепетченко Людмила Миколаївна).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Твори переможців незабаром будуть опубліковані в альманасі «Дума про патріота».

На церемонії нагородження переможці, не лише отримали пам’ятні подарунки та познайомилися одне з одним, а й подискутували про те, які риси повинен мати патріот. Від самого початку заходу на дошці був намальований силует людини. Кожен гість мав нагоду висловитися та записати на дошці одну рису, яка, на його думку, притаманна патріоту. Те, що стосується розуму, інтелектуальної складової, писали синім кольором. А все, що стосується емоційної сфери – червоним. Таким чином молодь створила портрет сучасного патріота.

Обласний літературний конкурс «Дума про патріота» став першим у циклі конкурсів молодіжної творчості «Будь творчим!», що проводитимуться протягом 2018-2022 років. Завданням конкурсу є виявлення творчих здібностей, патріотичних настроїв та залучення молоді до творчої діяльності та активної участі у культурному житті регіону.

Більше фото з церемонії нагородження – на сторінці www.facebook.com/zp.obu/

За сюжет про церемонію нагородження дякуємо Суспільному телебаченню Запоріжжя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.