Знову – вистава Форум-театру!

Раз на місяць, зазвичай в один з п’ятничних вечорів,  актори Форум-театру «Я тебе чую» (ГО «Комунікаційний центр» Долоні») обов’язково тішать своїх шанувальників у Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва новою виставою.

Бурхлива жива обстановка панувала в залі протягом усього обговорення конфліктів між героями вистави. Постійно розгорталися нові дискусії між активними глядачами. І джокеру – Ларисі Головко – доводилося максимально контролювати емоції публіки і направляти їх у конструктивне русло мирного діалогу.

Цього разу історія кохання «Пашкина любов,  або НЕ за двома зайцями» поставила багато питань перед вибагливими  глядачами:

– Що робити, коли почуття згасають і раніше кохана людина раптом починає тебе дратувати своїм постійним ниттям і настирливістю?

– Що робити коли ти в стосунках, але зустрічаєш іншу людину і розумієш, що в тебе з’явилися до неї справжні почуття?

– Як зробити свій вибір, але не помилитися, не розгубити свої почуття намарно, а бути справжнім?

– Чи піти на перекір батькам, друзям і з головою зануритися в нову любов?

Або залишитися зі своєю обридлою за два роки дівчиною в своєму звичайному середовищі, тому що так зручно всім і в першу чергу собі?

А що потім? Як з цим жити? Чи не пошкодує герой про своє рішення?

Обговорення, суперечки, заміни акторів глядачами, діаметрально різні думки, можливість запропонувати свій варіант зниження градуса конфлікту і поважати думку інших учасників Форум-театру – все це було присутнє на виставі.

«Зовсім недавно у мене відбулося знайомство з форум-театром і я дуже рада цьому! Це цілий світ нових зустрічей, альтернативних думок, різниці поколінь та юнацького максималізму! Це життєві теми, які побічно або безпосередньо стосуються кожного і торкнуться своєю актуальністю, це безоцінне прийняття твоєї позиції, обмін досвідом і можливість «пограти в життя», – поділилася на своїй сторінці в Фейсбуці одна із молодих глядачок вистави Альона А.

Хочеться відзначити яскраву гру молодих і талановитих акторів вистави. Всі вони навчаються або працюють в Запорізькому коледжі радіоелектроніки ЗНТУ та пов’язані з комп’ютерами або програмуванням. Ось вам і «айтішники»! Ох і молодці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.