Прочитали, сподобалося!

Олекса Підлуцький “Лідери, які змінили світ”.

Ми, українці, давно в очікуванні національного лідера, який виведе нашу країну до ряду економічно і політично потужних країн. Тому книжка Підлуцького буде цікава всім.

В ній зібрані психологічні портрети найвидатніших діячів епохи. Героїв книжки об‘єднує те, що кожен з них зміг стати справжнім лідером нації, згуртувати співвітчизників і вивести свою країну з кризової ситуації.

30 біографій з цікавими, маловідомими фактами. Наприклад, Махатма Ганді з його філософією ненасильницького спротиву темній силі. Звісно, європейській людині важко збагнути суміш релігійних, етнічних, філософських і політичних поглядів, які складають основу його вчення. І, звісно, цей метод підходить не всім, але в індусів це спрацювало. Страйки, марші, голодування, бойкотування товарів, і Британська імперія поступилася.
Що тут зіграло головну роль – менталітет індусів чи моральний авторитет їхнього лідера?

33 роки свогго життя Махатма Ганді присвятив  боротьбі за незалежніть своєї країни, особисто 8 разів голодував. Своїм життям довів, що політична боротьба, яка базується на засадах чесності та самопожертви, в принципі, можлива. А вислів Махатми Ганді майже, як заповіт для нас: “Якщо народ не є готовим на самопожертву заради високої мети, жодна допомога іззовні не допоможе йому вибороти власну свободу” (Тетяна Білан).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *