Відкрита розмова

28 січня 2020 року в нашій бібліотеці відбулася відкрита зустріч колективу закладу з депутатом обласної ради Геннадієм Фуксом та депутатом міської ради Володимиром Москаленком. Мова йшла про подальшу долю закладу. На заході також були присутні читачі бібліотеки, представники організацій-партнерів та громади міста.

24 грудня на сайті Запорізької обласної ради був оприлюднений проєкт рішення, згідно з яким Запорізька обласна бібліотека для юнацтва може припинити свою діяльність та буде приєднана до Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки. Ця новина викликала обурення громадськості та спричинила бурхливу реакцію в соціальних мережах.

Геннадій Фукс та Володимир Москаленко висловили свою підтримку колективу закладу та наголосили на тому, що роль бібліотеки для юнацтва у культурному житті регіону є вкрай важливою, а ліквідація – неприпустима.

У дискусії на захист бібліотеки також взяли участь Надія Кудряшова, методист Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Михайло Пирог, голова Запорізької міської організації ветеранів АТО, Костянтин Рижов, президент Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас», Юлія Міщенко, волонтер Міжнародної антинаркотичної асамблеї, слухачі Безкоштовних курсів української мови та читачі бібліотеки.

В результаті зустрічі було вирішено для комунікації з керівництвом області сформувати ініціативну групу, до складу якої увійшли представники бібліотеки, організацій-партнерів та громади Запоріжжя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *