Куточки Європейського Союзу в бібліотеках Запорізької області

6 березня 2019 року на базі комунального закладу «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради відбувся тренінг для представників обласних бібліотек для дітей та юнацтва південно-східного регіону України в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».

Що таке ЄС і що він робить; євроінтеграція України; проекти та можливості для молоді/підлітків, які впроваджує представництво ЄС; рекомендації щодо розміщення куточків Європейського Союзу в бібліотеці та представлення кращих практик і методів роботи – ці та інші питання були у фокусі уваги тренерів: Дениса Чернікова, представника Парламентської експертної групи, керівника проекту, та Людмили Кудіної, представника ГО Молодіжна Альтернатива, координатора проекту.

Європейський Союз складається з 28 держав-членів та їхніх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами.

Проект «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» допомагає обласним бібліотекам для дітей та юнацтва, районним бібліотекам та бібліотекам ОТГ України отримати інформаційні матеріали та публікації Представництва ЄС в Україні, а також підтримку в проведенні тематичних публічних заходів у бібліотеках та громаді.

Після проведення тренінгів по всій Україні 500 бібліотек, в т.ч. Запорізької області, отримають книги та брошури про історію, сьогодення країн ЄС, перспективи для інших країн і почнуть активну просвітницьку діяльність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *