Вечірка у бібліотеці? Залюбки!

Чи спадало вам колись на думку, що у бібліотеці можна влаштувати справжню вечірку з крутим діджеєм? А от ми точно знаємо, що це можливо! Наша бібліотека вже вдруге стала учасницею всеукраїнської акції «Тиха вечірка «GoodSilentParty», яка відбулася 23 березня.

Організаторами та ідейними натхненниками проекту стали наші колеги з Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки (Good library).

Також акцію підтримали Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації, публічний простір «Оціум 51. Бібліотека на Русанівці», соціально-культурний проект «БезМеж», культурно-освітній проект «Будуємо Україну Разом», Благодійний фонд Сергія Жадана, Міжнародний фонд «Відродження».

Головний радіопартнер – перше мандрівне Radio SKOVORODA (м. Львів). Саме на базі цієї радіоплатформи і проходила трансляція вечірки.

Головний гостем вечірки став український письменник, лідер гурту «Жадан і Собаки», громадський діяч Сергій Жадан.

На базі нашої бібліотеки Тиха вечірка відбулася за ініціативи комунікаційного центру “Долоні”. Найактивнішими учасниками стали студенти Запорізького металургійного коледжу ЗНУ, зокрема ведучою була чарівна Валерія Савельєва, а створити святковий настрій перед початком онлайн-трансляції допоміг харизматичний бітмейкер Данило Сидоров.

Про те, як ми разом готувалися до «GoodSilentParty» та з яким настроєм чекали на цю подію, можна дізнатися з короткого відео:

 

Що таке Good Silent Party?

Це тиха вечірка у навушниках. Кожен учасник акції, знаходячись у приміщенні бібліотеки, під’єднувався до радіоефіру за допомогою смартфону, одягнувши навушники і слухаючи контент на Інтернет-радіо «SKOVORODA».

Також була відеотрансляція діджея у Facebook. Окрім цього, з учасниками вечірки у прямому ефірі спілкувався та відповідав на питання Сергій Жадан.

Нам дуже приємно, що і наше промо-відео, і відеопитання до Жадана потрапили до онлайн-трансляції. І ще раз дякуємо Сергію за відповідь!

Також під час Тихої вечірки проводився конкурс на найкраще фото. Олена Ольшанська, яка цього вечора виконувала роль бібліотечного кореспондента, за рішенням компетентного журі увійшла до трійки переможців та отримала книгу Сергія Жадана з автографом автора.

Тож, ще раз дякуємо організаторам! Тиха вечірка – це круто!

А “відривалися” ми отак:)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *