Юні художники-учні ліцею “Логос”в гостях у бібліотеки

27 квітня 2018 р. до нас в Запорізьку обласну бібліотеку для юнацтва прийшли учні Запорізького ліцею «Логос» зі своєю наставницею і творчим керівником Надією Костянтинівною Чепігою. Виставка робіт юних художників  – фото- і комп’ютерна графіка, комп’ютерний живопис – «Запорізький ліцей «Логос» презентує …» представлена ​​в холі нашої бібліотеки.

З задоволенням і захоленням учні розглядали свої твори на виставці.

Ми провели для школярів екскурсію по всіх відділах бібліотеки.

Учні дуже уважно слухали про те, які книги складають фонд бібліотеки, дізналися, як користуватися каталогом і картотекою для пошуку потрібної інформації.

У відділі абонемента діти ознайомилися з розташуванням на полицях різної літератури; дізналися, де на відкритому доступі знаходяться книги їх улюблених авторів, твори класичної та сучасної літератури, літератури за програмами навчання в школі, з різних галузей знань.

Коли школярі потрапили до читального залу бібліотеки, їм випала нагода ознайомитися з великим вибором періодичних видань: газетами, журналами. В нашій бібліотеці всього 150 найменувань журналів і 45 найменувань газет!

Великий інтерес у юних художників викликав відділ літератури з мистецтва, в якому представлені книги, журнали, альбоми з усіх видів мистецтва: це – музика, живопис, графіка, кінематограф, сценічне мистецтво; є у відділі і великий нотний фонд, і багата фонотека CD, DVD і вінілових платівок.

У відділі також є музичний інструмент – фортепіано, повз якого не може пройти жодна дитина; тут у нас з успіхом проходять різні музичні заходи та концерти. Сюди із задоволенням приходять виступати студенти музичного училища і музичних шкіл м. Запоріжжя, любителі і виконавці бардівської пісні, різні творчі колективи міста.

Школярі ознайомилися з різними книгами з мистецтва і спорту, з літературою про тварин і по рукоділлю, по різних галузях техніки і по історії.

Натхнені новими знаннями про те, як влаштована бібліотека зсередини, учні довго не хотіли розходитися: задавали питання, розглядали книги, самі пробували знаходити цікаві для них назви за допомогою каталогу. І ті, хто ще не записаний в нашу бібліотеку, пообіцяли прийти з батьками, щоб записатися в бібліотеку і мати можливість користуватися її скарбами!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *