“Золотий вернісаж”: запрошуємо на виставку творчих робіт!

«Золотий вернісаж»

В Запорізькій обласній библиотеці  для юнацтва урочисто відкрилась виставка художніх робіт «Золотий вернісаж» .

Гурток образотворчого мистецтва на базі Відділення денного перебування Вознесенівського району, який є структурним підрозділом Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування, діє вже два роки. Тут у людей, які звикли жити повноцінним і активним життям (а на даний час їх більше 30!) є реальна можливість ознайомитися і вивчити різні техніки і види образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Всього цього, безумовно, не могло б бути, якби не та тепла і дружня обстановка, яка панує в центрі. І, звичайно ж, завдяки зусиллям таких небайдужих людей, як завідуюча центром Тетяна Павлівна Новик і психолог, художник, соціальний працівник, і, просто, чудовий друг – Таїсія Юріївна Дяченко.

 Скільки теплих слів подяки, непідробної взаємної поваги і любові прозвучало сьогодні в стінах нашої бібліотеки!

Два роки тому молода дівчина Таїсія Юріївна не без тривоги і сумнівів зважилася відкрити при центрі гурток, який на той момент мав назву – Гурток малювання. Тут люди, які на той момент були впевнені в тому, що мистецтво малювати їм під силу, змогли повірити в себе, змогли реалізувати свої творчі здібності, сподівання, вміння.

Учасники гуртка активно ділилися враженнями, було зазначено, що завдяки гуртку вони отримують не тільки теоретичні знання, а й практично використовують їх для гармонізації свого розвитку, здатності самовираження і самопізнання через малюнок. Опановуючи навички малювання, вони відкривають свої особистісні ресурси і можливості. Заняття малюванням допомагають людям похилого віку, як тут кажуть – «золотого» віку, подолати сором, тривожність, переживання, пов’язані з життєвими негараздами, втратою близьких; перемогти депресивність; відновлювати, зміцнювати і розширювати соціально корисні зв’язки, формувати активну життєву позицію.

Заняття в гуртку допомогли його учасникам побачити навколишній світ більш повно і різнобарвно, помічаючи все те прекрасне, що раніше проходило повз їх погляду.

Їх творчі роботи стали чудовим подарунком читачам нашої бібліотеки!

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *