“Діти-композитори запрошують…”: концерт вихованців ЗДМШ №3 в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва

19-го червня в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва відбулося справжнє свято музики.

Прекрасні мелодії заповнили собою читальний зал бібліотеки. Затамувавши подих, слухачі прислухалися до звуків музики.

І було що послухати!

Добрий друг нашої бібліотеки, викладач фортепіано, організатор концертів і, просто, небайдужа людина – Вікторія Іванівна Бутко – представила відвідувачам молодих артистів.

Першою виступила домрістка Катя Болгаріна. Під акомпанемент фортепіано Катя виконала твір композитора Бенда «Граве».

Катя, навчаючись в Школі мистецтв №1, отримувала різнобічну освіту: займалася і малюванням, і музикою. Як розповіла сама Катя, одного разу почувши звуки домри, зрозуміла, що мріє навчитися грати на цьому інструменті. Довелося вибирати. Між музикою та образотворчим мистецтвом Катя вибрала музику. І хоч було спочатку дуже важко, Катя знайшла в собі сили подолати труднощі. Тепер Катя – лауреат різних конкурсів, в яких брала участь і сольно, і в складі оркестру народних інструментів. Зовсім недавно вона стала лауреатом ІІ ступеня на Всеукраїнському музичному конкурсі в м. Бердянськ.

Дуже вдячна Катя своїй вчительці, яка змогла надихнути Катю на навчання. А зараз в планах Каті – навчитися також віртуозно грати і на фортепіано, і на гітарі.

Чотирнадцятирічна Катя – випускниця ЗДМШ № 3. У її планах – вступ до Запорізького музичного училища ім. Платона Майбороди. А ще Катя дуже любить тварин, тому хотіла б стати ще й ветеринаром!

Виступ продовжила подружка і ровесниця попередньої виконавиці – Анастасія Шестопалова. Вона виконала для слухачів «Прелюдію» Жербіна. Як і Катя, вона закінчила музичну школу по класу домри і збирається вступати до музичного училища.

Настя закінчила 9-ий клас ліцею № 62. Вона познайомилася з домрой, коли вчилася в другому класі ліцею. Величезне бажання навчитися грати на цьому інструменті і допомога мудрого педагога допомогли подолати всі труднощі. Заповітна мрія Насті – не просто бути прекрасним виконавцем, вона хоче стати диригентом оркестру народних інструментів. На це її надихнула керівник шкільного ансамблю народних інструментів школи  Тетяна Михайлівна. А оскільки батьки Насті – інженерні працівники, Настя хотіла б бути ще й інженером.

Після своїх сольних виступів дівчинки-домрістки під акомпанемент фортепіано зіграли дует Татаринова «Старовинний гобелен».

Завершився концерт виступом юної талановитої піаністки і композитора Софії Полумискіной. Вона виконала свої власні твори «Срібна ніч» і «Грозовий день». У свої 12 років Софія неодноразово ставала лауреатом різних музичних конкурсів, встигаючи навчатися в спеціалізованій мовній школі і займатися, окрім музики, ще й гімнастикою. Зовсім скоро Соня представлятиме свою музичну школу на престижному міжнародному конкурсі юних композиторів «Чорноморські вітрила» в м. Одеса.

Не обійшли своєю увагою цю подію і запорізькі СМІ. Телеканал  Z поспілкувався з талановитими дівчатами.

Побажаємо ж успіху і перемог юним музикантам!

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *