#ДіяСловом – мовний марафон у Запоріжжі

Від Міжнародного дня рідної мови 21 лютого до 14 березня кожен і кожна, хто бажає, може долучитися до мовного марафону в Запоріжжі.

Для цього потрібно лишень знайти кілька хвилин вільного часу, прочитати  й записати на відео улюблений український вірш і викласти це відео у Фейсбук: на своїй особистій сторінці з поміткою #ДіяСловом і поширенням «Публічно» та на сторінці марафону.

До вірша можна додати й кілька слів власних коментарів чи побажань)

 

Якщо ви вже говорите українською і хочете чути її в рідному Запоріжжі частіше – марафон #ДіяСловом саме для вас.

Якщо ви давно хотіли говорити українською, але соромилися (не знали як, не хотіли здаватися смішними, боялися зайвої уваги, боялися власних помилок тощо) – мовний марафон #ДіяСловом точно для вас!

21 день між зимою і весною – це якраз той час, коли можна позбутися страхів і сумнівів та заговорити впевнено: на камеру власного телефону, з друзями, вдома, у транспорті, в кав’ярні, крамниці, лікарні, пивниці, на базарі, на вулиці, в церкві, в музеї, бібліотеці й театрі (але пошепки) – словом, де завгодно!

 

Для успішного подолання мовного бар’єру та для хорошого старту нашого марафону, 21 лютого о 16.00 збираємося в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва, ділимося своїми мовними історіями, робимо спільне селфі та перші відеозаписи #ДіяСловом.

 

Долучайтеся, заохочуйте друзів, знайомих і навіть не знайомих – гуртом і мову легше вчити! 🙂

 

Ініціатори марафону #ДіяСловом – волонтери та слухачі Безкоштовних курсів української мови у Запоріжжі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *