До Дня бібліотек – нові книжки

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек наша книгозбірня отримала в подарунок від Запорізької обласної організації Національної спілки письменників України та партії «Європейська солідарність» близько 50 нових видань.

До нас завітали Ольга Стадніченко (голова Запорізької організації Національної спілки письменників України, депутатка Запорізької обласної ради) та Сергій Лишенко (депутат Запорізької обласної ради).

Серед подарунків – найновіші книжки запорізьких авторів та авторок, зокрема ті, що були видані цього року, вже після початку широкомасштабного вторгнення армії рф на територію України.

Для бібліотеки такі подарунки є надзвичайно цінними, адже наповнення фондів новими українськими виданнями – це першочергова задача для книгозбірень.

У захоплених містах і селах окупанти спалюють наші книжки, вбачаючи загрозу в українському слові. Наші вороги розуміють, наскільки важливими є книжки. Ми теж це розуміємо. Тож, тримаймося та читаймо українські книжки!

Щиро дякуємо партії “Європейська солідарність” та Запорізькій організації Національної спілки письменників України за підтримку бібліотеки!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *