Книжкові подарунки у перший день осені

У перший день осені наша книжкова фея Людмила Гармаш завітала до нас із черговими подарунками для наших читачів.

Розповідаємо коротко про книжки, які відтепер завдяки пані Людмилі, є в нашому фонді.

Дарина Гнатко

“Лора. Історія одного божевілля”

Дореволюційний Кременчук бентежать події, що відбуваються в родині заможного заводчика й фабриканта Войтовича. Від рук дружини гине пан Владислав Войтович, а потім боєеволіє його єдина донька й спадкоємиця. Щось дивне й незрозуміле коїться з молодою панною Ларисою, котру всі кличуть Лорою. Спочаткуці видіння з померлим батьком. А потім – згубне, заборонене, але таке жадане кохання до Олександра, нареченого власної кузини. Здавалося, це почуття гамує Лорине божевілля. Заради нього вона ладна була на все. Навіть… убити кузину? Ні, цього не може бути… Лору звинувачують у вбивстві, якого вона не хоче визнавати. Тепер тільки одна людина може врятувати її від падіння у прірву остаточного божевілля. Та чи врятує?

 

Ніклас Натт-о-Даґ 

“1793”

Восени 1793 року в загидженому озері Фатбурені, куди вода змиває сміття з усього Седермальму, знаходять спотворений труп. Розслідувати справу таємничого покійника береться Сесіл Вінґе, колишній прокурор, який уже не раз допомагав поліції Стокгольма розкривати злочини. От тільки здоров’я його щодень гіршає, і схоже на те, що справа буде його лебединою піснею. Часу залишається обмаль, а прийдешня зима обіцяє бути найскладнішою за останні десятиліття.

Розкриваючи історії чотирьох дійових осіб роману, Ніклас Натт-о-Даґ показує читачеві розкіш і занепад післяґуставіанської доби, торжество плотських бажань і кривавих злочинів, лиха і відчаю – але також і сподівань та прагнення змін, що заклали підвалини сучасного шведського суспільства.

 

Кьорк Ш.

“Невероятное путешествие Вивьен Маршалл”

Вів’єн Маршалл, красива молода жінка, несподівано стає жертвою автомобільної аварії. У важкому стані і без свідомості вона потрапляє в реанімацію. Її душа ширяє в невагомості: жінка, незважаючи на свій стан, відчуває, що знаходиться в раю. Їй добре і спокійно, тому що Вів’єн нарешті поруч з Ноєм, своїм другом дитинства і першим справжнім коханням. Він помер у 23 роки, і вона, яка була неймовірно щаслива з ним, тужить весь цей час. У найважчі хвилини жінка подумки звертається до улюбленого і розповідає йому про своє життя …

Зараз Вів’єн, здається, знайшла спокій. У своєму власному раю разом з Ноєм вона відкрила серце радості. Але в реальному житті її чекає ще одна любов – восьмирічний син Айван… Попереду – складний вибір…

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *