“Книжковий переполох” почався з книжки про Ведмедика

“І ведмедик прокинувся” – презентація казкарки Олени Шевчук відкрила традиційне театралізоване ревю “Книжковий переполох-2019” у Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва до святкового закриття Всеукраїнського тижня дитячого читання. Привітати з виходом нової книги колегу по перу прийшов сам Олександр Медко – голова Запорізької організації Національної спілки письменників України. Малечі так сподобалось книга, що пані Олені Шевчук довелося прочитати декілька своїх чудових казок юним шанувальникам.

А ще виконуюча обов’язки директора бібліотеки Вікторія Володимирівна Писанець заздалегідь запросила красуню Білосніжку. І хоч гостя трохи запізнилась через затори на дорогах в чарівному лісі, вона із задоволенням взялася вести свято дитячого читання.

 

Першим право розповісти свої цікаві історії надали артистам театру «Віват» із Запорізької загальноосвітньої школи №37 (художній керівник – Галина Леонідівна Соловйова).

Потім естафету інсценування книжок підхопили актори з центру соціально-психологічної реабілітації дітей Запорізької області. Після цього діти з вокальної групи “Світлячки” православного дитячого будинку “Надія” Запорізької єпархії УПЦ так емоційно виконували пісні, що задоволені глядачі їм підспівували й підтанцьовували.

Не обійшлося без веселої вікторини від Білосніжки про казкових персонажів. І нарешті відбулося спільне інсценування української казки “Ріпка”. А тут на всіх присутніх чекав сюрприз! Так багато було охочих грати в казці, що у Діда й Баби виявилось по дві внучки, собачки, кішки і мишки.

Святковий настрій панував у залі і час пролетів, як одна мить. Після спільної фотосесії на пам’ять втомлені та трохи зголоднілі гості-артисти вирушили за святковий стіл підкріплюватися соками та різноманітними солодощами, які їм підготували спонсори з ГО “Україна без кордонів” (дякуємо пані Олені Степаненко).

Діти настільки комфортно себе почували в затишній обстановці Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва, що й до себе вони поїхали в шапках-масках мишок, левів, кішок, собачок, які одягли під час заходу.

Кожного року театралізоване ревю закінчується однією самою ж фразою: “Свято сьогодні б не відбулося, якщо б не було таких чудових дитячих книг. А книги – це бібліотеки. А бібліотеки – це ворота в світ, що завжди відкриті для Вас. Приходьте – ми на вас чекаємо! “

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *