Методисти Запорізької області навчалися інноваціям

24 травня 2017 року в комунальному закладі «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради відбувся семінар-практикум «Інноваційні методики в роботі з молоддю» для методистів головних бібліотек області.

Жваву дискусію в учасників навчання викликало питання їх діяльності в об`єднаних територіальних громадах: як працюють бібліотеки в ОТГ Запорізької області, які перспективи, можливі ризики, що відбувається з бібліотеками в період децентралізації в інших регіонах України.

Представники бібліотек впевнені, що у всіх єдина перспектива – бібліотеці бути сучасною і потрібною своїй громаді. А це можливо тільки завдяки постійному оновленню: послуг, фондів, інформаційних технологій, змісту діяльності, професійної підготовки.

Запорізька обласна бібліотека для юнацтва, як методичний центр для бібліотек області, організувала семінар з метою навчання, обміну досвідом між бібліотеками та передачі власного інноваційного досвіду: як зробити сайт популярнішим серед молодих користувачів, що таке QR-код і для чого він потрібен бібліотеці, які можливості надає сервер Google Analytics, що таке методика Форум театру і яка його роль у попередженні конфліктів в українському суспільстві.

Особливу активність учасники семінару проявили в обговоренні постановки «За сімейними обставинами», що є складовою субгрантового проекту «Я тебе чую: зниження насилля в сім`ях ВПО і учасників АТО, сприяння попередженню нових конфліктів в українському соціумі за допомогою методу «Форум-театр», який реалізується в рамках міжнародного проекту «Подолаємо наслідки війни разом», за підтримки ДРА, ГО «Країна вільних людей», МЗС Німеччини.

       

 

 

 

Проект «Я тебе чую» в Запорізькій області здійснює ГО «Комунікаційний центр «Долоні» у партнерстві із Запорізькою обласною бібліотекою для юнацтва, Запорізьким коледжем радіоелектроніки ЗНТУ, Запорізьким металургійним коледжем ЗДІА та бібліотеками смт. Новомиколаївка, смт. Розівка, м. Василівка, м. Гуляйполе, м. Пологи, смт. Більмак.

Таким чином, перед бібліотеками відкрилися нові методики, що позитивно вплинуть на їх розвиток.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *