Ювілейні нотатки. Тетяна Володимирівна Петренко

2021 рік для нас особливий, адже нашій бібліотеці виповнюється 45 років! З цієї нагоди ми попросили колег згадати, яким був їхній шлях до бібліотеки.

40 років у бібліотеці… випадково.

У 1980 році, закінчивши Харківський державний інститут культури, я отримала направлення до Запорізької районної бібліотеки на посаду методиста з посадовим окладом 90 карбованців.

1 серпня того ж року я з подругою приїхала за місцем призначення. На той час директором ЦБС району працювала Ажимова Олена Володимирівна (тепер – Тарлінська, завідувачка науково-методичного відділу ЗОУНБ). Вона дуже здивувалась, адже моєї посади в бібліотечній системі району не було взагалі, окладу в такому розмірі – також, гуртожиток для проживання не надавався.

Молоді, активні, ми з подругою, не довго думаючи, поїхали на залізничний вокзал і вранці 2 серпня вже були в Києві, у Міністерстві культури України. Далі події розгорталися так: заступник міністра телефонує в Запоріжжя заступнику начальника обласного управління культури Греськіву Ярославу Васильовичу, той прямим телефоном зв’язується з директором обласної бібліотеки для юнацтва Шелудько Надією Григорівною. Через 10 хвилин, за усної домовленості заступника міністра з директором бібліотеки, ми стали працівниками методичного відділу Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва з окладом у 110 карбованців та подальшим поселенням у гуртожиток.

У серпні 2020 року я «відзначила» сорокаріччя роботи в рідній бібліотеці. Доля?

Петренко Тетяна Володимирівна, заступник директора комунального закладу «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради

 

2 thoughts on “Ювілейні нотатки. Тетяна Володимирівна Петренко”

  1. Татьяна Владимировна, привет. Добавляю. Оклад методиста был точно 90 руб. (я с него начинала), место в общежитии все-равно находили, а вот вакансии действительно не было. Интересное было время.

  2. Вашу замечательную библиотеку от всей души поздравляю с такой красивой датой. Пусть огонек вашего энтузиазма никогда не гаснет, передавайте его другим – он греет наши сердца.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *