Групи для співзалежних у бібліотеці

На жаль, вживання психоактивних хімічних речовин в Україні набирає катастрофічних обертів. Від співзалежності не застрахований жоден член сім’ї, в будинку якого живе наркоман або алкоголік.

Кожного четверга  о 18.00 фахівці Запорізької філії Міжнародної Антинаркотичної Асоціації проводять у Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва комплекс групових занять для близького оточення людини, залежної від хімічних речовин (співзалежних).

Практично неможливо кожен день перебувати поруч з такою людиною і не бути втягнутим емоційно в його біду. Співзалежні мучаться від почуттів відчаю, сорому, провини, знаходяться в тривожному і боязкому стані, відчувають образу. Співзалежна людина намагається стати рятівником для залежного, але допомагаючи, тільки шкодить йому.

Заняття допомагають визначити і побачити відсторонено свою модель поведінки, дізнатися як її змінити і допомогти рідному, поділитися досвідом і отримати підтримку від інших учасників групи і фахівців.

Контактні  телефони ЗФ МАА: 066-344-53-18, 096-271-18-08

2 thoughts on “Групи для співзалежних у бібліотеці”

  1. Очень хорошо, что в Запорожье появилась группа для родственников зависимых. Это является важной, сопутствующей помощью для людей столкнувшихся с это страшной проблемой.

  2. Очень полезные и нужные встречи для нас , родственников зависимых . Присоединятесь , приходите , поддерживают нас здесь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *