Запорізький баяніст поділився досвідом…

Запорізький викладач баяну провів Zoom конференцію для колег Чернігівщини з бібліотеки.

З самого ранку конференц-зал Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва перетворили в студію. Виставляли звук, світло, екран, проектор. Всюди перехідники, дроти, заховані за столами. Камеру закріпили на ноутбуці. Все це бібліотекарями було зроблено для того, щоб створити якомога  якіснішу обстановку для проведення онлайн-конференції викладачем баяну і акордеону та композитором  Олексієм Андрійовичем Жужею з колегами з Чернігівської області. Тема майстер-класу: «Включення учня у творчий процес переосмислення знань, умінь, навичок». Бібліотекою розносяться чарівні звуки музики. На екрані монітора – колеги зачаровані грою запорізького викладача. Потім йде активне спілкування та обговорення роботи  з 24-ма педагогами Чернігівщини. Багато вчителів музичних шкіл Чернігівщини заочно знайомі з талановитим запорізьким композитором і використовують у своїй роботі збірку нот А.О. Жужи «Музичні картинки. П’єси для баяна» із серії « Педагогічний репертуар мистецької школи». Вона була випущена видавництвом «АГАТ ПРІНТ» в Києві  у 2018 році. Книга швидко розійшлася країною і стала затребуваною в роботі викладачів класу баяна з учнями. Вже готується до друку друга збірка творів композитора і на неї чекають педагоги з Чернігівщини. Вони запитували у композитора: «Коли вона вийде?».

Вдалий обмін методичним досвідом музикантів забезпечений! Запорізька обласна бібліотека для юнацтва завжди рада допомогти та надати свій простір, засоби зв’язку та кваліфіковані кадри для розширення простору онлайн-спілкувань викладачам навчальних закладів.

Бібліотека давно виконує функції центру зібрання громади. Вже багато часу, саме тут відбуваються громадські збори містян, у тому числі ветеранів ООС, ЖКХ сусідніх районів. Якщо людям (особливо активній молоді) десь треба зібратися для обговорення – Запорізька обласна бібліотека для юнацтва – найкраще місце! (Лариса Головко)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *