Ми навчаємось!

Сьогоднішній день бібліотекарі присвятили професійному вдосконаленню. Адже вміння навчатися протягом життя – важлива навичка сучасної людини.

Заняття було присвячене роботі з соціальними мережами та створенню якісного контенту. Разом з Анною Головченко ми навчилися працювати з графічними онлайн-редакторами, проаналізували ефективність роботи з популяризації діяльності бібліотеки у фейсбуці, розібралися з основними трендами соцмереж.

Нагадуємо, що наша бібліотека приєдналася до національної кампанії з цифрової грамотності. Ми маємо великий досвід з надання доступу мешканцям нашої громади до офіційної інформації, навчаємо та консультуємо, як користуватися комп’ютерами, онлайновими сервісами, сучасними каналами цифрової комунікації. Все це – безкоштовно.

Відчуваєте що маєте обмаль навичок чи знань в царині ІТ технологій або просто в роботі в мережі Інтернет? Чи знаєте когось, хто хотів би покращити свої знання? Приходьте до нас! Ми долучимо вас до проєкту «Дія. Цифрова освіта» та допоможемо зорієнтуватися в бурхливому морі цифрового контенту!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *