Між життям і безсмертям: День інформації

Між життям і безсмертям:

День інформації

Напередодні Дня пам`яті та примирення і Дня перемоги
над нацизмом у Другій світовій війні в бібліотеці організували День інформації, який вмістив у себе декілька заходів.
На виставці – інсталяції поряд з книгами з історії Другої світової війни представлені плакати українських художників тих часів та репродукції відомих картин.
Оформити виставку допомогли діти старшої групи дитячого садка № 18. Зараз малеча мало що знає про ту війну, бо вже багато років відділяють їх від воєнних часів, їхні бабусі і дідусі народилися вже у мирний час. Але то наша історія. Справжні патріоти виростають з дітей, які знають історію своєї країни, свого міста.
Діти взяли активну участь у майстер – класі з виготовлення червоного маку, які стали основою інсталяції.
Бібліотекарі розповіли, що червоний мак – це символ пам`яті та примирення, міжнародний символ пам`яті жертв всіх військових та громадських збройних конфліктів. Є українська легенда, яка розповідає, що маки квітнуть там, де пролилася козача кров.
Дітлахи багато разів гуляли з батьками Алеєю Слави, але мало хто знає, що то за меморіал. Ми познайомили їх з історією створення Алеї, розповіли про нашого земляка Олексія Єременко.
По закінченні вийшли на ганок і запропонували їм підняти зроблені маки і сфотографуватися. Вони підняли квітки і неочікувано почали скандувати « Україна! Україна».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *