Прочитали, сподобалося!

Гузель Яхіна “Зулейха відкриває очі”.

Неймовірна історія життя  на фоні історичних подій. Героїня, звичайна татарська жінка, покірна, безмовна дружина і невістка . У зо-ті роки минулого століття, разом з іншими “куркулями” її відправляють до далекого Сибіру. З 800 людей до місця призначення доїзджає 29. Їх кидають тут, у безлюдній тайзі без житла, без їжі, коли з неба вже падає перший сніг.

Якимось дивом вони пережили цю страшну зиму.

Зулейха народила сина і зуміла зберегти його. Згодом, стала вправним мисливцем у артілі. І саме тут у цьому світі, який спростовував усі закони шаріату, за якими вона була вихована, розквітло її справжнє кохання.

У книзі багато про  біль, жорстокість, страждання, але, більше про людяність, жагу до життя,талант залишитися людиною у нелюдських умовах і зберегти свої моральні якості в умовах збоченого режиму.

Безперечно, дуже правдива і яскрава історія, яка влучає прямо в серце. (Тетяна Білан, Світлана Чучко).

2 thoughts on “Прочитали, сподобалося!”

  1. 80% удачи – это возникнуть в правильном месте в потребное время. Как великолепно, что вообще я с колегами наткнулись на Вашу статью!

  2. Наше проходящее время ограничено, не расточайте его, проживая чужой жизнью. Превеликое спасибо, собственно что можете помочь постигнуть ценность проходящей жизни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *