“Моя ти рідна, Україно!”(До 30-річчя Незалежності)

15 серпня в центрі культури та дозвілля військової частини конкурсно-святкову програму «Моя ти рідна, Україно» до 30-річчя Незалежності України організувала і провела Лариса Головко, співробітник Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва.
Спочатку згадали історію України, її важкий шлях до незалежності. Хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв АТО та Небесної сотні, всіх хто поклав життя за свободу і незалежність країни. Потім ведуча запропонувала вікторину «Як розпочалась історія Незалежної України».
Військовослужбовці показали гідні знання історії України, а вісім найкращих, які отримали найбільше балів, взяли участь у наступному заході конкурсної програми: брейн-рингу «Знавці історії». Жаркі інтелектуальні бої між командами «Жовтих» та «Червоних» чергувались з музичною паузою, під час якої хлопці співали та інсценували українські народні пісні, а наступна пауза була для того, щоб провести веселий конкурс «Екологічний десант». Яке ж свято без жартів! Переможцем з рахунком 12/7 стала команда «Червоні». Всі учасники отримали солодкі призи.
Коли участники команд спустились під оплески нацгвардійців у глядацьку залу, Лариса Головко, як модератор кіноклубу, запропонувала їм подивитися два фільми з колекції Docudays UA «Нові герої» (2011 року) та «Мир» ( 2015 року). Герої першої стрічки прості люди, які змінили свою свідомість і будують нове суспільство українців, а другої – Мирослав Гай, ветеран АТО і самооборони Майдану, громадський активіст.
Потім модераторка обговорила з учасниками фільми про права людини і подякувала строковикам за активну участь у конкурсно-святковій програмі, побажала гарної служби і привітала зі святом Незалежності України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *