Презентація-квест до 30-річчя Незалежності України

30 липня 2021 року, напередодні 30-річчя Незалежності України, в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва нетрадиційно відкрилася художня виставка «Пісні українського народу».

Автори творів – учні художнього відділення Запорізької дитячої школи мистецтв № 1.

Першими глядачами стали слухачі ВЦ ППП «Академія поліції» (м. Запоріжжя  ДД УВС).

Світлана Миколаївна Бірюкова, завідувачка художнього відділення школи під час презентації зазначила: «Зараз діти слухають іншу музику, інші пісні. А хотілося б, щоб вони знали ті пісні, які співали їхні бабусі і прабабусі. Бо в них наша історія, українська душа».

Інтерактивний захід продовжив конкурс «Знайди пісню в малюнку», коли учасники, слухаючи уривки з українських пісень, повинні були знайти малюнок, який на їх думку, відповідає змісту пісні. Із завданням успішно впоралися і пісні у гарному виконанні послухали.

Найжвавішою частиною презентації був квест, до якого доєдналися підлітки, які в цей час прийшли до бібліотеки. Розділившись на 3 команди співробітники правоохоронних органів, разом із школярами відшукували свої завдання у різних місцях бібліотеки: на книжкових полицях, в каталозі, на фотовиставці.

А завершилося все інсценуванням українських пісень, де учасники змогли проявити свої артистичні здібності, фантазію і гумор.

За ентузіазм, натхнення, кмітливість і позитив всі отримали солодкі призи.

Марина Чабанова, бібліотекарка «Академії поліції» : «Полісмени сьогодні і з бібліотекою познайомилися, і естетичне задоволення отримали, і дещо з 30-річної історії України пригадали».

Світлана Чучко, ведуча заходу, завідувачка відділу абонементу резюмувала: «Для кожного митця, особливо юного, важливі увага і визнання його творчості. Художники їх отримали. Схвальні відгуки на їхні роботи стануть гарним поштовхом для нових ідей. А історія України – невичерпне джерело натхнення”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *