Прочитали, сподобалося!

Світлана Чорна “З братами не воюють”.

Книжка Світлани Чорної вийшла в серії “Фронтова бібліотека захисника Вітчизни”. Невеличка за форматом, камуфляжного кольору – ніби так і проситься до наплічника військового, проте, її варто прочитати всім. Це, так званий, лікбез для тих, хто сумнівається, вірить у “братів” і поганого Путіна, і тих, хто, елементарно, не знайомий з нашою історією.

Війна, яка розпочалася  2014-го , є продовженням гібридної війни, що століттями велася північним сусідом проти нашого народу, і яка не припинялася ніколи, приймаючи різні форми: збройні конфлікти, лінгвоцид, етноцид тощо.

А розпочалося все в далекому 1169 році, коли суздальський князь Андрій Боголюбський прийшов і захопив, пограбував, спалив Київ, прихопивши з собою ікони, стародруки, срібло-злато.

Всі ці війни супроводжувалися жорстокими вбивствами, катуваннями, згвалтуваннями. Здається, що цивілізація і “велика руська культура” жодним чином не торкнулися нашого сусіда, змінилися тільки форми крадіжок. Якщо раніше – це золото-срібло, то зараз – пральні машинки та електричні чайники.

Отже, якщо ви хочете простежити історію війн з Московією, починаючи з XII століття до наших днів, то ця книжка для вас. Коротко, стисло, з купою цікавих фактів. (Тетяна Білан)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *