Прочитали, сподобалося!

Думаю, шанувальники детективного жанру згодяться, що скандинавський детектив – це дещо особливе. Принаймні, мені не зустрівся жоден, який би  розчарував.

 Ларс Кеплер ” Гіпнотизер”. 

Перша книга з циклу гостросюжетних трилерів про детектива Йону Лінну та його колег. “Гіпнотизер” увійшов до трійки найбільш продаваних детективів Швеції усіх часів, став міжнародною сенсацією, перекладений 40 мовами світу.

У передмісті Стокгольма сталося жахливе потрійне вбивство. Живим залишається один свідок страшної різанини – 15-річний хлопець, але він також отримав багато поранень і впав у шоковий стан.

Комісар поліції Йона Лінна береться за розслідування, але зачіпок немає. І тоді він просить лікаря Еріка Марію Барка загіпнотизувати хлопця, сподіваючись побачити вбивцю очима жертви.

Ерік уже 10 років не займається гіпнозом. Один прикрий випадок у його практиці змусив засумніватися в доцільності досліджень з гіпнотерапії і вартував йому роботи.

Він  погоджується загіпнотизувати підлітка, що призводить до низки моторошних відкриттів. Події минулого переплутуються з нинішніми.

Динамічний, напружений сюжет тримає у полоні з першої сторінки. Будьте певні, ця книга стане однією з найкращих, які ви прочитаєте у цьому році! (Світлана Чучко).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *