Прочитали, сподобалося!

 Голлі Вільямс “Час для кохання”.

21 січня 1927 року в різних родинах з різним соціальним статусом народилося двоє немовлят Альберт і Вайолет. В 1947 році вони зустрічаються і шалено закохуються.

Але куди згодом зникає те кохання? Різні родини, різні матеріальні статки, неможливість заміжньої жінки реалізувати себе, непорозуміння, підозра в зраді – все це врешті руйнує кохання.

Але авторка дала героям ще один шанс на кохання. Отже, 21 січня 1947-го знову народжуються двоє немовлят, і знову це Альберт і Вайолет, і знову вони зустрічаються в 1967 році. Світ змінюється, те, що вони з різних соціальних родин, вже не має такого значення. Зате є вечірки, алкоголь, мітинги і повна собода в стосунках. Саме ця свобода в стосунках врешті-решт і зруйнувала кохання.

Отже, останній шанс зберегти кохання, чи знову розлучитися. 21 січня 1967 року народжується двоє немовлят, як ви вже здогадалися – це знову Альберт і Вайолет. Зустрічаються вони в 1987 році. Світ знову змінився, Альберт продовжує боротьбу, адже в світі так багато несправедливості. Вайолет, амбітна журналістка, а потім і депутат, допомагає йому в боротьбі. А от чи буде третій шанс нарешті вдалим, ви дізнаєтеся, прочитавши цю книжку. (Тетяна Білан)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *