Прочитали, сподобалося!

Аньєс Мартен-Люган “Вибачте, на мене чекають”.

Ми знайомимось з головною героїнею Яель, коли вона проходить практику перекладачкою в агенції. Дівчина рахує дні, коли закінчиться ця нудна практика, бо на неї чекають друзі, сестра, Марк, в якого вона закохана.

Яель весела, сповнена життя та любить вечірки. Але сталося дві події, які докорінно змінили її життя: шеф Бертран запропонував роботу в агенції і, нічого не пояснюючи, раптово зник Марк.

Через 10 років ми вже бачимо зовсім іншу Яель – успішна ділова жінка, в житті якої існує тільки робота. Вона майже не зустрічається з друзями, уникає родини, співробітники за очі називають її роботом. І коли вона вже довела себе до повного виснаження, шеф відправляє жінку у відпустку.

Так в її життя повернулась родина, друзі та, головне, повернувся Марк. І от, коли майже вдалось знайти баланс між особистим і роботою, новий виклик!

Бертран вирішив покинути агенцію і запропонував Яель стати начальником. І Яель допустилася фатальної помилки, вона вирішила, що робота начальника вимагає самопожертви – тому вирішила пожертвувати друзями, родиною, і, навіть, коханням.

Знайома історія для ділових жінок в сучасному світі…

Хочете дізнатися, чим закінчилася ця історія, читайте книжку. (Тетяна Білан)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *