Прочитали, сподобалося!

Галина Вдовиченко “Пів`яблука”.

Надзвичайно позитивний і вишуканий роман для жінок. Йдеться про чотирьох подруг, самодостатніх, освічених панянок, які збираються час від часу, аби потеревенити про все на світі. Кожна має свої досягнення і проблеми, приховані мрії і нереалізовані таланти.

Одного разу вони знаходять незвичайний сувенір. Те, що спершу здавалося цікавою іграшкою, починає дивовижним чином змінювати життя жінок, виконуючи найпотаємніші бажання кожної.

Дерев’яне яблуко створив майстер Пінзель, найзагадковіший галицький скульптор XVII ст. Але чому він і його творіння щоразу помітніше впливають на тих, хто живе у XXI ст?

Спочатку здається, що в романі йдеться про загадкове дерев`яне яблуко, яке здійснює будь-які людські бажання. Насправді, воно тільки інструмент, який у розгалуженому тунелі буднів освітлює один-єдиний шлях. Твій шлях. І щоб не збитися, час від часу треба зупинятися, аби відповісти собі: чи там я, де хочу? Хто зі мною? Що для мене важливе? І зробити, нарешті, те, на що, нібито, не можеш знайти часу. (Лідія Макарчук).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *