Прочитали, сподобалося!

Ірен Роздобудько “Тут і тепер”.

Чотири подруги – героїні роману Ірен Роздобудько. Знайомі з дитинства, у кожної своя любовна і життєва історія. Здається, безліч книжок написано про це, але в тому і полягає талант письменника – написати щось особливе на розтиражовану тему.

Ельміра жила прекрасним життям люблячої дружини і матусі. Не життя, а “молоко з медом”, як любила говорити. І раптом, як грім серед ясного неба, у чоловіка – інша жінка.

Але життя і кохання – не проста річ. Інша жінка викликає співчуття, її дитина подобається і неможливо склеїти своє щастя. Тому волонтерство, а потім служба в АТО стануть тепер сенсом її життя, бо немає нічого важливішого, аніж рятувати від смерті інших.

Юлька – талановита акторка, якій не дуже щастить з кар`єрою. Нарешті шанс, який випадає раз на життя, роль, про яку вона і не мріяла. Слава прийшла, але вона не замінить справжнього кохання.

Лара з дитинства була дуже незалежною. Ставши журналісткою, прагла лише свободи. А зустрівши справжнє кохання, намагалася втекти від нього, відмовитися від материнства, не розуміючи, що абсолютна свобода часом межує з егоїзмом.

Сусанна мешкає в Америці, має забезпечене життя, але хвороба матері ставить її перед вибором. Мати майже втратила пам`ять, і тепер вони помінялися ролями, тепер Сусанна для неї – матуся і цілий світ, бо справжня любов не має меж.

Саме тут і тепер живуть головні героїні роману, не очікуючи, що їм будуть даровані інші часи. (Тетяна Білан).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *