Прочитали, сподобалося!

Амелі Нотомб “Подив і тремтіння”.

Амелі Нотомб – відома бельгійська письменниця, казкарка, драматург. Її батько був дипломатом, тому дитинство письменниці минуло в Японії, згодом, вона мешкала в Китаї, США, Лаосі, Бірмі та інших екзотичних країнах. Всі ці мандри, знайомство з різними культурами відобразилися в творчості письменниці.

Роман “Подив  і тремтіння” можна вважати автобіографічним, у ньому письменниця описала свій досвід роботи в японській корпорації. В основі роману – глибокий конфлікт двох традицій і культур: Сходу і Заходу. Головна героїня провела дитинство в Японії. Отримавши гарну освіту, знаючи японську мову, вирішила набути досвіду і попрацювати в токійській компанії.

Чому роман  отримав назву “Подив і тремтіння”? Саме так, з подивом і тремтінням, підлеглі мали дивитися на імператора, саме так, ти повинен дивитися на свого начальника. А бажання бути корисною, обертається повною катастрофою для героїні. Тільки почуття гумору допомогло витримати рік контракту, загартуватися і навіть надихнутися стати письменницею! Хтось же повинен був оце все описати.

Особливо цікавою книжка буде для тих, хто працює в офісі, або планує попрацювати в Азії. (Тетяна Білан).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *