Прочитали, сподобалося!

Еміль Габоріо “Мсьє Лекок”.

Захоплива книга із серії класичного французького детектива. Дія відбувається в Парижі XIX століття. Герой – молодий початківець, але завзятий рядовий полісмен, такий собі французький аналог Шерлока Холмса на ім’я Тіборе Лекок. Він має гострий розум і свій дедуктивний метод, який допомагає йому у розкритті найзаплутаніших справ. Він легко знаходить спільну мову з представниками вищого суспільства, але його не сприймають серйозно. Він прагне з’ясувати обставини смерті потерпілої, зважаючи на найменш дрібні деталі. І саме ці риси характеру дають йому можливість розкрити злочин.

В цілому ж, книгу можна рекомендувати для прочитання всім, хто захоплюється жанром класичного детективу, полюбляє творчість і стиль Артура Конан Дойля. Роман буде цікавий  читачам, які знаються на банківській сфері, а також тим, хто просто любить французький шарм, не проти  прогулятися незнайомими вуличками Парижу і відпочити від повсякдення, розгадуючи із головним героєм загадкові головоломки.

Прочитавши одну книгу цього автора із захопленням чекаєш на продовження пригод мсьє Лекока, і так, допоки не закінчиться вся серія. (Антоніна Беседіна).

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *