Пятьдесят оттенков серого. Трилогия “Пятьдесят оттенков” 18+

8 лютого відбулась прем’єра останньої частини трилогії “50 відтінків” фільму “50 відтінків свободи”.

Пропонуємо до вашої уваги нашумілу трилогію, історію кохання студентки Анастасії Стіл та мільярдера Кристіяна Грея. Ці книги ви можете взяти у відділі абонементу та у книгосховищі.
Звичний світ студентки Анастасії Стіл перевернувся з ніг на голову того дня, коли вона вирушила брати інтерв’ю в мільярдера Кристіяна Грея. Багатій виявився молодим, вродливим і… дуже загадковим. Які темні бажання він приховує?.. До уваги читачів — історія жаги і еротичних фантазій, відкриттів і сумнівів, кохання і пристрасті у складних, але запаморочливих стосунках.
Частина 1 – “П’ятдесят відтінків сірого”. Е.Л. Джеймс
18+
Про це твір, здається, чув кожен. Після виходу в світ екранізації купити книгу «50 відтінків сірого» захотіло така кількість людей, що обсяг продажів залишив далеко позаду навіть високотиражованого «Гаррі Поттера». А значить, еротична проза і раніше на хвилі популярності.

Частина 2 – “П’ятдесят відтінків темряви”. Е.Л. Джеймс
18+
Драматичне розставання могло назавжди розділити головних героїв, але справжня любов здатна примирити, знайти компроміс та почати все спочатку. Здавалося б, все поступово налагодилося — Крістіан продовжує вести справи, в той час як Анастасія отримує місце в редакції.
Проте нове життя щасливої пари переслідує темне минуле містера Грея, яке кидає тінь на стосунки з Аною. Крістіану доведеться боротися із внутрішніми демонами та відкритися коханій, а Анастасії дізнатися про його таємниці та навчитися довіряти.
Що ховається у відтінках темної душі Грея? Чи достатньо одного безкорисливого кохання, щоб бути поруч із тим, хто хоче занадто багато?..
Показ однойменної екранізації книги «П’ятдесят відтінків темряви» відбувся в лютому 2017 року.
Частина 3 – “П’ятдесят відтінків свободи”.  Е.Л. Джеймс
18+
«Містер і місіс Грей».
Здавалося, що новий сімейний статус повинен був поставити крапку на всіх страхах, сумнівах та недомовках. Але весілля — не завжди щасливий кінець. Часом воно може стати початком нових випробувань для закоханих.
Багато що змінилося з першої зустрічі Крістіана і Анастасії. Герої змінилися й дізналися один про одного те, чого ніхто більше не знає. Кохання сильне як ніколи, але ще не час для безтурботного сімейного життя цієї пари — у них є спільний ворог, який бажає їм зла…
Екранізація книги «П’ятдесят відтінків свободи. Книга третя» запланована на 2018. Головні ролі виконають Дакота Джонсон, Джеймі Дорнан, Тайлер Хеклін, Аріель Кеббел.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *