Ток-шоу «Рівні серед рівних» – 2022

“Парад захоплень” організувала для підопічних Запорізької Філії Міжнародної Антинаркотичної Асоціації провідний бібліотекар Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва Лариса Головко. Під час ток-шоу “Рівні серед рівних” кожен міг розповісти про свої хобі, досягнення, захоплення.

Гостею ток-шоу (онлайн) стала відома в Запоріжжі громадська діячка, волонтерка, журналістка, художниця та режисерка Маріанна Смбатян, яка розповіла учасникам шоу про те, чим займається під час війни і звідки черпає свої ресурси. Маріанна, хоч і обмежена в русі та пересувається тільки на інвалідному візочку, але робить багато добрих справ, займає активну громадянську позицію, багато працює та допомагає іншим. Потім Маріанна відповіла на запитання учасників програми та побажала їм бути активними в житті, творити добро для інших людей.

Учасники заходу самі підготували презентації про свої захоплення. Ще на початку заходу вони отримали приховані номери, за якими по черзі виходили і розповідали про себе, а потім самі ставали «журналістами» і запрошували наступного гостя на інтерв’ю.

Після знайомства зі всіма презентаціями, модераторка запросила всіх на «Червону доріжку», яку створили разом всі учасники заходу. Кожна людина говорила: «Я найкращий/ща (рибалка, музикант, співачка, будівельник, кулінар тощо» і під шквал оплесків інших учасників по черзі проходила по імпровізованій доріжці.

Потім підопічні ЗФ МАА в колі обговорили спільні інтереси, хобі, про які дізналися під час параду захоплень, ставили запитання один одному, ділилися враженнями від проведеного заходу, мріяли про подальші дії.

Наприкінці заходу, модераторка ток-шоу Лариса Головко подякувала всім за активну роботу і констатувала: «Усі ми дуже різні, але головне, що нас об’єднує крім спільних захоплень, це людяність. Як добре коли тебе сприймають на рівних, зважають на твою думку, просто вислухають».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *