“Вчимось малювати”: виставка творчих робіт від маленьких художників

Що спонукає людей до творчості?

Чому навіть маленькі діти прагнуть висловити самостійно – за допомогою олівців, фарб, а в нашому випадку, комп’ютерної графіки, те, що у них на душі, те, про що вони так бажають розповісти світу?

З початку лютого в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва відкрилася виставка «Вчимось малювати», на якій  представлені творчі роботи вихованців гуртка комп’ютерного дизайну «Градієнт» ПНЗ ЦДЮТ Шевченківського району м. Запоріжжя.

І схоже, ця виставка дає відповідь на поставлене запитання. Роботи, представлені на ній, створені завдяки  двом дуже важливим і значущим почуттям: бажанню творити і любові до світу, який нас оточує.

Так, для таких малюків, які взяли участь в нашій виставці, навколишній світ – це ті маленькі друзі, які живуть з ними поруч: в їх будинках і квартирах, у дворі або на сусідній вулиці.

Це – брати наші менші – котики, собачки, які живуть поруч, милі тварини з улюблених літературних творів, фільмів та мультиків.

І думається, що ті діти, які з такою любов’ю присвячують свої перші малюнки цим тваринкам, ніколи їх не скривдять, завжди прийдуть на допомогу тим, хто її потребує, нічия біда для них не буде чужою.

Роботи, представлені на нашій виставці, створені самими маленькими художниками, їм не більше 8-ми років. Ми запрошуємо наших читачів побачити навколишній світ їхніми очима. Без сумніву, у вас на душі стане набагато тепліше, чистіше і радісніше …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *