Відгук Людмили Гармаш на книгу Юрія Даценка «Пастка для різника»

Перший роман молодого письменника із м. Хмельницький, виданий за сприянням Макса Кідрука, який оцінив талант молодого автора.

Дуже сподобався! Роман різноплановий за літературними жанрами (детектив, драма, психологічний трилер, історичний роман) прочитався захопливо, на єдиному подиху. Історія «Джека-Патрача», якою б вона могла бути на подільських теренах.

Головний герой – молодий лікар невеликого подільського міста Проскурів (давня назва Хмельницького), талановитий хірург, надзвичайний інтелігент, наділений неабияким допитливим, аналітичним розумом і хоробрим, добрим серцем, розплутує клубок загадкових і страхітливих вбивств маніяка. Залучений поліцією в якості експерта, активно просуває своє дослідження, коли розуміє, що безпорадна поліція намагається прикрити справу за брехливими звинуваченнями безневинної людини. Так цікаво слідкувати за ходом критичних думок головного героя, його пошуком шляхів отримання інформації і вирішення проблем! Дуже професійно й одночасно цікаво для читача автор розкриває і наукові медичні теми (теорія «роздвоєння особистості»), й історичні питання (масонство в Україні, побут і національні традиції подолян у 19 столітті, життя євреїв в багатонаціональному місті Проскурів). З цікавістю я ходила подумки вуличками міста, з такою любов’ю описаним автором. І з задоволенням відзначила для себе, що навіть в ті давні часи місто не було глухим містечком, в ньому вирувало багате культурне, національне, економічне життя.

Отже, прочитала із задоволенням і раджу іншим!

Людмила Гармаш, читачка бібліотеки, майстриня ляльок-мотанок, волонтерка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *