Юні музиканти подарували Новорічно-різдвяний концерт

Напередодні Різдва до Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва запросили читачів старшого віку – мешканців Запоріжжя та вимушених переселенців. Саме для них підготували новорічний святковий концерт юні віртуози та викладачі-музиканти ЗДМШ № 3, партнери бібліотеки за проєктом «Мобільна школа молодого патріота».

Молоді виконавці вирішили привітати зі святами та підтримати людей золотого віку, яким зараз найважче під час повномасштабного вторгнення. Багато людей залишились самі, близькі та рідні виїхали за кордон чи в інші регіони України, а хтось навпаки вимушено покинув домівку, з місць де йдуть бої та з окупованої території Росією. Під час свят таким українцям найбільш самотньо.

Але Новий рік не час для суму. Ведуча заходу – Наталя Рогова, заступник директора ЗДМШ № 3, привітала гостей з Різдвом і концертна програма почалась з веселої музичної гри, в якій могли взяти участь всі бажаючі.

Вокальні номери юних співаків чергувалися з інструментальними виступами, віртуозною грою на різних музичних інструментах молодих музикантів: бандурі, саксофоні, фортепіано, електронному піано, гітарі, флейті, тощо, яким за потребою акомпанували їх турботливі викладачі. Настрій глядачів покращувався, все гучніше ставали оплески, все більше можна було побачити посмішок на обличчях. Все уважніше слухали присутні гості музику і все більше занурювались в атмосферу Різдва.

Але найбільший подарунок-сюрприз очікував гостей концерту наприкінці заходу – чарівне високопрофесійне виконання «Щедрика» Миколи Леонтовича вокальним ансамблем ЗДМШ № 3 – «Гармонія».

«Мені дуже сподобався концерт, наша талановита молодь, – сказала читачка Любов Орлова. – Запрошуйте, я бажаю, щоб таких концертів було побільше. Я психологічно відпочила, думаю, що й інші глядачі зі мною погодяться».

А керівник бібліотеки Вікторія Писанець зауважила, що обласна бібліотека для юнацтва є майданчиком, де взаємодіють різні покоління українців: старші сприяють розвитку толерантності молодих, а юні таланти відкривають для них українське мистецтво.

Читачі та працівники Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва висловлюють щиру подяку учням і колективу викладачів ЗДМШ № 3 за святковий настрій та найкращий естетичний подарунок до Нового 2024 року! І чекають на нові концерти молодих музикантів у бібліотеці.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *