Запорізький АТОвець отримав нагороду за участь в “Іграх Нескорених”

Запорізький боєць Євген Олексенко, який представляв Україну на третіх міжнародних змаганнях “Ігри Нескорених”, отримав  медаль “За розвиток Запорізького краю”

Нагороду спортсменові вручив запорізький губернатор Костянтин Бриль, повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Окрім медалі, Євген отримав сертифікат на проходження реабілітації в санаторії “Глорія”, що в Приморську.

 

“Україна вперше брала участь в подібних змаганнях, але завоювала 14 медалей в різних дисциплінах. Хотілося б, щоб ще більше запорожців в наступному році взяли участь в “Іграх Нескорених”. На жаль, цього року у нас було 15 учасників основного складу, в той час як в інших збірних було до 90 спортсменів. У наступному році плануємо збільшити нашу збірну до 20-25″, – розповів боєць.

 

Євген Олексенко проходив службу в ЗСУ в 2015-2016 роках. Боєць отримав поранення в серпні 2016 року. Щоб покращити здоров’я та реабілітуватися після травми, Євген почав займатися пауерліфтингом і увійшов до Національної збірної “Ігор Нескорених”. Після повернення з Канади, спортсмен взяв участь і здобув золото на змаганнях зі стронгмену для людей з обмеженими можливостями в рамках Lviv Fitness Weekend.

 

Довідка: “Ігри Нескорених” (англ. Invictus Games) – міжнародні спортивні змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які отримали травми, поранення або захворювання під час або внаслідок виконання службового обов’язку, засновані Принцом Гаррі. Перші Ігри відбулися в 2012 році в Лондоні. Цього року в змаганнях взяли участь 550 поранених бійців з 17 країн. Змагання відбулися в 12 адаптивних спортивних дисциплінах. Українська збірна брала участь в змаганнях вперше.

Матеріал з сайту https://zp.depo.ua/ukr/zp/zaporizkiy-atoiec-trimav-nagorodu-za-uchast-v-igrah-neskorenih-foto-20171011656028

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *