Запрошуємо до участі в конкурсі “Мальовничий Запорізький край”!

Обласний конкурс малюнків

«Мальовничий Запорізький край»

 

Положення про конкурс

1.Обласний конкурс малюнків «Мальовничий Запорізький край» (далі – Конкурс) присвячений 80-річчю утворення Запорізької області та є другим у циклі конкурсів молодіжної творчості «Будь творчим!», що проводиться протягом 2018-2022 років. Конкурс відкритий і передбачає творче змагання молоді м. Запоріжжя та Запорізької області.

 1. Ініціатором та організатором Конкурсу є комунальний заклад «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради. Інформаційний партнер Конкурсу – газета «Запорізька правда».
 2. У Конкурсі беруть участь: учнівська, студентська молодь, молоді художники, дизайнери, ілюстратори.
 3. Вікова категорія учасників – 14-25 років, незалежно від расової, релігійної та соціальної приналежності.
 4. Завданням Конкурсу є: виявлення творчих здібностей, патріотичних настроїв та залучення молоді до творчої діяльності та активної участі у культурному житті регіону, популяризація Запоріжжя як туристичного центру України.
 5. Організація та проведення Конкурсу покладається на комунальний заклад «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради (м. Запоріжжя, пр. Соборний, 210, тел./факс: 061-224-07-29,тел.: 061-224-07-28; е-пошта: younglib.zp@ukr.net).

7.Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

 1. У конкурсній роботі учасник може зобразити унікальні пам’ятки історії та природи міста Запоріжжя та Запорізької області, таким чином наголошуючи на туристичній привабливості нашого регіону.
 2. Вимоги до робіт:

9.1.На Конкурс приймаються малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані на папері олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.

9.2. Розмір роботи: А-4, А-3.

9.3. Роботи не потрібно оформлювати рамкою, наклейками тощо.

9.4. На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або як додаток до неї) потрібно зазначити розбірливо українською мовою:

9.4.1. назву роботи;

9.4.2. прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора;

9.4.3. місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу;

9.4.5. назву місця навчання (факультет, курс, клас) або роботи;

9.4.6. прізвище, ім’я, по батькові викладача (керівника), контактний телефон, електронну адресу.

9.5. Приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу.

9.6. Один учасник може подати для участі в конкурсі одну роботу.

 1. Учасники надсилають свої роботи рекомендованим листом на адресу: 69105, м. Запоріжжя, просп. Соборний, 206. Отримувач – Комунальний заклад «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради.
 2. Роботи приймаються з 1 лютого до 31 березня 2019 року включно.
 3. У квітні 2019 року компетентне журі оцінює роботи і визначає переможців.
 4. Після підбиття підсумків переможці будуть запрошені до Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва на церемонію нагородження (травень).
 5. Витрати, пов’язані з пересилкою конкурсних робіт та виїздом конкурсантів до м. Запоріжжя – за власний рахунок або сторони, яка відряджає.
 6. Учасники і переможці Конкурсу отримають подяки, дипломи та подарунки від організаторів.
 7. Роботи переможців будуть видані окремим фотоальбомом та опубліковані на шпальтах газети «Запорізька правда», а також на Інтернет-ресурсах бібліотеки.
 8. Після підбиття підсумків конкурсанти можуть за бажанням забрати свої роботи у Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва (м.Запоріжжя, пр.Соборний, 210. Зупинка транспорту «Бульвар Шевченка»). Якщо учасник протягом місяця після церемонії нагородження переможців не забирає роботу, то таким чином надає свою згоду на подальше використання малюнка в оформленні тематичних бібліотечних виставок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.