Запрошуємо на лекцію “Доля літери в епоху цифри: читання у ХХІ ст.”

Запорізька обласна бібліотека для юнацтва та розмовний клуб української мови «КУМ» запрошують на інтерактивну лекцію «Доля літери в епоху цифри: читання у ХХІ ст.»

У сучасну цифрову епоху традиційні інтелектуально-культурні практики проходять випробування на витривалість. Нові медіа і джерела інформації посутньо підважили роль читання і взагалі поставили друковану книжку у становище вимираючого артефакту. Але чи це насправді так? Чи дійсно на зміну галактиці Гутенберга прийшов віртуальний простір Цукерберга? Спробуємо знайти відповіді на ці та інші питання та визначити роль читання та читача у постмодерному світі.

Дар’я Москвітіна – кандидатка філологічних наук, літературознавиця, доцентка кафедри іноземних мов Запорізького державного медичного університету.
Богдан Корнелюк – кандидат філологічних наук, літературознавець, доцент кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії.

Тож, чекаємо всіх 19 червня у Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва (пр.Соборний, 210. Зупинка “Бульвар Шевченка”).
Початок о 16:30.

Вхід вільний!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *