Зверніть увагу!

Ренделл Манро “А що, як?..”

Книжка – рідкісне поєднання навчання і розваги, вона стала бестселером №1 за версією “The New York Times”.

Автор дає серйозні відповіді на неймовірні запитання, які, можливо, ніколи не спадали вам на думку.

Наприклад: 1. А  що, якщо люди зникнуть якимось чином з лиця Землі, скільки мине часу, перш ніж згасне останнє штучне джерело світла? (Тобто, скільки пропрацюють дизельні генератори, геотермальні електростанції, вітрогенератори, гідроелектростанції, атомні реактори, тощо?)

2. А що, як раптом почати підніматися вгору зі швидкістю 30 см/с, раніше замерзнеш, чи задихнешся? (Кому цікаво, рекомендую почитати оповідання Макса Кідрука “Я полечу”, і відповідь взнаєте і насмієтеся до сліз).

3. Коли ви читали “Маленького принца” Сента -Екзюпері, чи уявляли себе мешканцем астероїда Б- 612, з якого він прилетів?  А й насправді, якби був якийсь маленький, але надмасивний астероїд, чи можна було б на ньому жити, як Маленький принц?

4. А що, як усі люди на планеті кілька тижнів триматимуться подалі один від одного, чи знищить це звичайну простуду? (Дуже актуальне питання сьогодення).

5. Найпопулярніше питання на сайті автора: “А що станеться з Землею, якщо Сонце раптово вимкнеться? (Відповідь, самі розумієте, невтішна. Тож, боронь, Боже!)

6. А що, як усі, хто складає ЗНО, вибиратиме відповідь у тестах навмання. Скільки б людей отримало відмінні оцінки? (Майбутні випускники, увага, інформація для вас!).

Погортавши книгу, ви впевнитеся, що не існує такого запитання, на яке немає відповіді! (Світлана Чучко).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *