Зверніть увагу!

Робін Шарма “Клуб 5 ранку. Візміть під контроль свій ранок. Покращте своє життя”.

Дива іноді трапляються…

І одне з них сталося з двома молодими людьми – художником і підприємницею в період значних труднощів у житті. На семінарі до них підійшов ексцентричний безхатченко і почав розповідати досить цікаві речі, а далі… запросив їх на свій маленький острів посеред фантастичного океану і пообіцяв навчити першокласним ранковим ритуалам.

Згодившись на цю авантюру, вони опинилися на Маврикії, а безхатченко виявився мільярдером, надзвичайно щедрим, мудрим і чуйним  чоловіком, який просто захотів поділитися з ними тим, що знав.

Більшість його досягень відбулася завдяки звичці вставати о 5 ранку.

Чому? Погортайте книгу і ви дізнаєтесь, як починають ранок генії, титани бізнесу і наймудріші люди світу, дізнаєтесь про спільний знаменник успіху для кожного чоловіка і кожної жінки. Формула 20/20/20 навчить, як провести першу годину нового дня, щоб почуватися набагато енергійнішими, продуктивнішими, щасливішими та спокійнішими.

Якщо ви зважитеся на цей експеримент, протримаєтесь 66 днів ( за цей період виробляється звичка), отримаєте силу жити з гідністю, благородством та цілісністю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *