Година поезії “Сиянье Слова золотого”

В обласній бібліотеці для юнацтва відбулося справжнє свято – Година поезії «Сиянье Слова золотого».

На цей чудовий захід з’їхалися творчі люди не тільки з нашого рідного міста, а й з інших міст області та України.

Концерт вів протоієрей В’ячеслав Власенко, який багатьом в місті відомий ще й як чудовий поет Радислав Гуслін, музикант і керівник колегіуму Jiva Online.

Разом з ним участь у поетичному концерті брали і художній керівник Запорізького обласного творчого об’єднання «Плеяда», автор і виконавець пісень Анна Кіящук, і інші відомі в нашому місті поети – Ольга Лебединська, Світлана Скорик, Маргарита Мислякова.

Гостя з Харкова – поетеса Світлана Смоленська – торкнула душу тонкою, як зазначив отець В’ячеслав, інтелігентною поезією.

А відкриттям саме цього поетичного заходу виявився гість з міста Токмак – Валентин Михайлович Матусов. За професією – агроном, за світовідчуттям і світосприйняттям – Художник слова: «Я в поле захожу, как в храм …».

Читальний зал обласної бібліотеки для юнацтва наповнився музикою: звучали пісні у виконанні Анни Кіящук і протоієрея Вячеслава Власенко; пісні, написані ними і на авторські вірші, і на вірші інших поетів, відомих нашим городянам. Згадували також і тих, хто вже не зміг взяти участь в цьому заході – прозвучала пісня, написана на вірш «Путник» запорізького поета і громадського діяча Павла Бауліна.

Вірші про вічні цінності, сенс життя, про ставлення до світу і окремо до кожної людини, як втіленню образу Божого на Землі, про те, як важливо жити в любові і гармоніі, про нашу духовну спорідненість і про відповідальність, яка покладена на поета, всі ці вірші  нікого з відвідувачів не залишили байдужими.

 

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *